Mechanika Pojazdowa – Warszawa.

Zajmujemy się kompleksową naprawą i diagnostyką aut wszystkich marek. Wiemy, że prawidłowo funkcjonujący serwis samochodowy to przede wszystkim zasługa pracowników, w związku z tym zatrudniamy doświadczoną i kompetentną kadrę, a każdy nasz mechanik dysponuje znakomitymi umiejętnościami, pozwalającymi na szybką i sprawną naprawę.

Posiadamy do dyspozycji trzy stanowiska warsztatowe. Diagnostyka komputerowa wykonywana jest na urządzeniach diagnostycznych marki BOSCH. Oprócz mechaniki pojazdowej nasz serwis samochodowy oferuje Państwu także sezonową wymianę opon. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego problemu z autem, dlatego jeśli twój samochód nie funkcjonuje prawidłowo i potrzebny ci jest mechanik Warszawa koniecznie odwiedź nasz warsztat.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, ponieważ jest to jedyny sposób na ocenę jakości oraz rzetelności pracy naszej firmy.

Warsztat samochodowy Carseb dba zarówno o skuteczną naprawę, jak i zadowolenie klienta. U nas możecie Państwo sami zdecydować jaki typ części jest dla Was optymalny w zależności od zasobności Waszego portfela. Nasi mechanicy permanentnie podnoszą swoje kwalifikacje, tak aby usługi były świadczone z jeszcze wyższą jakością.

Warsztat samochodowy CarSeb to przede wszystkim:

  • doświadczona załoga,
  • sprawna diagnostyka oraz naprawa,
  • wysokiej jakości urządzenia warsztatowe,
  • kompleksowość usług,
  • skuteczność naprawy,
  • atrakcyjne ceny

 

... all rights reserved