Cennik

hamulce_111Wymiana klocków hamulcowychod 50 zł

Zużyte klocki i tarcze mają znacznie mniejszą grubość, przez co spada zdolność do odprowadzania ciepła, a to powoduje niebezpieczeństwo szybszego przegrzania układu. Ponadto mała grubość okładziny powoduje nagrzewanie się płynu hamulcowego, przez co istnieje niebezpieczeństwo jego zagotowania.


wymiana_opon_111Wyważanie kół od 15 zł

Kierowcy wyważają koła tylko przy montażu nowych opon, uważając, że wyważanie ich w trakcji eksploatacji to niepotrzebna strata czasu i  pieniędzy. Są jednak w wielkim błędzie, gdyż koła powinno się wyważać co ok. 10 tys. km.


diagnostyka_111Diagnostyka komputerowa silnika – od 50 zł

Nowoczesne samochody cechuje bardzo złożona budowa silnika. Silniki takie charakteryzują się zwiększoną wydolnością paliwa i zmniejszoną produkcją zanieczyszczeń. Sterowane są przez układ komputerowy. Jeśli zauważysz nieprawidłowości w działaniu swojego silnika, skorzystaj z pomocy naszego serwisu.


olej_111Wymiana oleju w silniku od 20 zł

Olej ulega zanieszczyszczeniu w trakcie regularnej i długotrwałej jazdy samochodem. Traci on wtedy swoje parametry i niedostatecznie dobrze chroni silnik. Pamiętaj, ze regularna wymiana oleju jest niezwykle istotna ze względu na osiągi silnika i jego dobre funkcjonowanie przez wiele lat.

klima_111Serwis klimatyzacji –  od 100 zł

Użytkownicy samochodów często zapominają o właściwej konserwacji układu klimatyzacji. Wymaga on corocznej regularnej i fachowej obsługi. Regularne serwisowanie klimatyzacji zapobiega awariom i kosztownym naprawom.

... all rights reserved